Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Smeštaji - Sarti - KUĆA VABINIS
strana 1 od 1
autor
vukcevicb
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Dobar dan!

Nova sam na forumu i interesuje me smestaj u kuci Vabinis. Mi smo uplatili preko astra tours-a, rekli su nam da je smestaj super, da je jedina mana sto se prelazi put kad se ide na plazu.

Da li je neko bio tamo ili zna nekog ko jeste, znacilo bi mi da cujem detalje iz prve ruke...

Veliki pozdrav!



Komentari:

sitonija
VABINIS je kompleks u zelenilu sa bazenom koji daje odlične uslove za odmor u uslovima koji nisu uobičajeni "zbijeno-betonski". Jeste preko puta magistrale, ali na nekih svega 240m od plaže Novi Sarti. Kada pređete magistralu stazom kraj parkinga za kamp kućice izlazite u deo u visini kuća FRAU IRENE i BABIS, a odatle vrlo jednostavno stižete do same plaže. Ovaj kompleks po meni predstavlja odlično osveženje u ponudi agencije ASTRA TRAVEL, a za one koji planiraju odmor da provedu u smislu obilazaka Sitonije i savršen izbor za odličnu bazu.


napisano: 2019-02-05 21:34:14

11006
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA VABINIS - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
autor
vukcevicb
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Hvala mnogo, Sitonija, na informacijama. Sve pohvale za sajt, ne mogu da docekam da odemo. :) 

Javicu vam utiske, mada sam vec sada odusevljenaaaaa!!! :)

pozdravv



Komentari:

sitonija
Iskoristite preostalo vreme za dobru pripremu, a onda u konzumaciju blaga Sitonije. Naravno ukoliko bilo šta zatreba stojimo vam na raspolaganju i ovde na forumu i dole u Sartiju. Sve najbolje!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11095
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA VABINIS - Post broj: # 2
idi na dno idi na vrh
autor
anakon
grupa: user
broj postova: 9
reputacija: 1

Pozdrav Zorane,mi smo odlucili ove godine da boravimo u kuci Vabinis pa me zanima vasi utisci i parking mesta oko vile,posto prosle godine u Sartiju bila prava guzva.



11096
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA VABINIS - Post broj: # 3
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija
grupa: admin
broj postova: 527
reputacija: 1

KUĆA VABINIS - oaza mira i zelenila u Sartiju

Smeštena je peko puta magistrale u nivou kuća STAVRULA, APOSTOLOS i BABIS, dakle potpada pod Novi Sarti. Osnovna karakteristika ove kuće je izuzetno lepo okruženje sa puno zelenila, palmi i cveća. Zaista prava oaza u Sartiju i sa savršenim uslovima za mirniju varijantu odmora, a opet sa lakim izlaskom na magistralu kada krenete u obilaske Sitonije. 

Gostima je na rspolaganju bazen smešten iza kuće, a sa obe strane kuće prilazi se kolima do prostora predviđenog za parking. Kuća raspolaže studijima za smeštaj 2-3 osobe i apartmanima predviđenim za smeštaj 4-5 osoba. Nalaze se u prizemlju i na prvom spratu. Klima se doplaćuje, svaka soba ima SAT TV i wi-fi internet. Kuća u kojoj prošlog leta nije bilo problema, a gosti su većinom bili zadovoljni i ispunjenih očekivanja.


























10950
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA VABINIS - Post broj: # 4
idi na dno idi na vrh
autor
anakon
grupa: user
broj postova: 9
reputacija: 1

Hvala na informacijama,vidimo se u J.ulu



10930
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA VABINIS - Post broj: # 5
idi na dno idi na vrh
autor
anakon
grupa: user
broj postova: 9
reputacija: 1

Zoki,gde se nalazi studio A2 u Vabinisu?


Komentari:

sitonija
Nivo A nalazi se na prvom spratu, a A2 je drugi studio od ulice. Na 5. slici u gornjem postu koji opisuje VABINIS ulaz u A2 je kod klime koja se nalazi iznad onog zanimljivo ošišanog drveta, tj vrata su na slici zaklonjena tim drvetom. Ulica je levo, a bazen desno nakon drugog bloka zgrade. Terasa A2 gleda na palme koje se lepo vide na slici 2. Au, baš sam ga zakomplikovao ali valjda ćete razumeti, VABINIS nije kuća u mojoj "nadležnosti" pa nemam slike baš svakog detalja. U svakom slučaju kuća je na dobrom mestu i sa najvećim i verovatno najlepše uređenim dvorištem u Sartiju. Pozdrav!
napisano: 2019-02-05 21:34:14
anakon
Ha,ha shvatio sam ,pozdrav.
napisano: 2014-01-22 20:36:33
sitonija
riba
napisano: 2014-02-13 21:49:14

10945
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA VABINIS - Post broj: # 6
idi na dno idi na vrh
autor
anakon
grupa: user
broj postova: 9
reputacija: 1

Da li se naplacuje wi-fi u kuci Vabinis?


Komentari:

sitonija
Kuća Vabinis ima SAT TV, klima uređaj čije se korišćenje posebno doplaćuje kao i signal za besplatno korišćenje bežičnog interneta.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11047
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA VABINIS - Post broj: # 7
idi na dno idi na vrh
autor
anakon
grupa: user
broj postova: 9
reputacija: 1

Pozdrav Zoki,da li imas neku noviju sliku kuce Vabinis?


Komentari:

sitonija
VABINIS je već pre sedam dana bio potpuno "spreman" za sezonu, bašta je i dalje najlepša u Sartiju, bazen je već napunjen, a voda prečišćena, a kuća je dobila i malu drvenu ogradicu čitavom dužinom tako da su sada ulazi u segmente objekta bolje vidljivi. Gosti ASTRE su već smešteni i zasada nemaju nikakvih primedbi. Slike kuće i bazena su od juče, a unutrašnjost sobe A1 od preključe kada je soba završno pregledana pred sam dolazak gostiju.
Pozdrav iz Sartija!










napisano: 2019-02-05 21:34:14
anakon
Hvala,jedva cekam juli,pozdrav.
napisano: 2014-05-13 14:05:29

10968
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA VABINIS - Post broj: # 8
idi na dno idi na vrh
autor
sitonija2014
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Nova sam na forumu,pa me interesuje smestaj u Vamvinisu tj.Vabinis.Uplatili smo od 12.jula smestaj za 4 porodice i to direktno preko g.Vamvinisa.Licno nam je gazda rekao da klima i wi-fi ulazi u cenu,a ovde sam procitala da se posebno naplacuje.
Takodje vas molim za info, da li znate da li su 4-krevetni studiji ili apartmani i da li se nalaze u prizemlju ili na spratu.
Procitala sam da je vila podeljena u neke blokove i nivoe...Svaka nova informacija nam je od koristi.Inace prvi put letujemo u Sartiju pa smo malo skepticni...
Do sada smo godinama letovali u Neos Marmarasu,Vourvouru,Nikitiju, a prosle godine kao da promenimo pa u Polihronu (razocarenje).
Brinu nas i ti talasi,jer imamo malu bebu i dete od 3 godine i jos 8 decaka i jednu devojcicu.Gazda kada nas bude video sa tolikom decom :)
Interesuje nas jos i da li moze neko da uporedi Sarti sa Neos Marmarasom kao mesto,CISTO DA ZNAMO STA DA OCEKUJEMO.
Hvala unapred na svim informacijama.



Komentari:

sitonija
VABINIS ima dva krila, jedan se izdaje preko agencija, a drugi direktno preko vlasnika kuće. Uslovi se često razlikuju u zavisnosti od ugovorenih obaveza. U vašem slučaju pitajte vlasnika za detalje kako ne bi bilo situacija koje ne očekujete. Po meni kuća VABINIS je dobar izbor za goste koji se opredeljuju za aktivniju varijantu odmora, tj. obilaske Sitonije.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
alexandra
Da li slucajno imate kontakt vlasnika ove vile? Hvala
napisano: 2018-02-17 17:37:11

10995
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA VABINIS - Post broj: # 9
idi na dno idi na vrh
autor
klea
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Pitanje za Zorana !
Nova sam na ovom forumu tako da nisam upucena u sve detalje. Zanima me kuca "Vabinis".Ovde sam videla dosta slika, pa sam se na osnovu njih i odlucila za navedenu kucu.Normalno,odlazak preko "Astre".Rezervacija je odradjena,dobila sam prizemlje, sobe 1 i 2. Da li mozete,na slikama, da mi objasnite koje su to sobe.Jos jedno pitanje, da li se voda u Sariju pije,odnosno da li je hemijski ispravna za pice. Prvi put odlazim na Sitonija,ali dobro poznajem Grcku.
Puno hvala!!!!!!!




Komentari:

sitonija
Kada sa magistrale skrenete u dvorište prvog krila kuće VABINIS prvi studio uz ulicu je studio broj 1, a odmah do njega studio broj 2. prvi ima terasu koja je orjentisana ka ulici, ali zapravo gledate u prelepu baštu sa puno cveća i palmi, desni deo terase odvojen je paravanom iza koga se nalazi terasa studija broj dva koja je orjentisana bočno u odnosu na magistralu i sa isto tako lepom baštom smeštenom između dva krila kompleksa VABINIS. Bazen i pool bar se nalaze iza kuće. Voda iz česme je tehnička i kao na celom Halkidikiju nije preporučljiva za piće. Paket flaširane vode u Sartiju se može kupiti za oko 1,2-1,4 evra za 9 litara.









napisano: 2019-02-05 21:34:14

11036
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA VABINIS - Post broj: # 10
idi na dno idi na vrh
autor
klea
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Hvala na brzom odgovoru. Bas sam odusevljena,prelepo je !!!
Propustila sam da vas pitam da li je raspored u obe sobe isti, mislim na broj kreveta i na krevete na sprat . Ako nije problem odgovorite mi, znam da mnogo trazimo od vas , ali vidim da ste komplet informisani sto je za svaku pohvalu.    H V A L A   !!!



Komentari:

sitonija
Naravno da nije problem, ovo mesto i postoji da se dobiju sve informacije kako ne bi bilo iznenađenja i neprijatnih situacija. Kuću VABINIS duži kolega Lazar, verovatno najsavesniji predstavnik Astre pa u tom segmentu nema nikakvih dilema. Unutrašnjost studija 1 i 2 su praktički ista, oba su po strukturi četvorokrevetna, imaju po jedan francuski i po jedan krevet na sprat koji su nešto drugačije razmešteni zbog razlika u izlazu na terasu. Kod studija 1 terasa je sa bočne leve strane, a kod studija 2 pravo, u produžetku ulaza u studio. Kupatila su ista ali ogledalski orjentisana, kuhinjski delovi identični. Dakle sve isto, jedino što je terasa u jedinici po meni malčice lepša, prozračnija. Evo i slika sa prošlogodišnjeg pregleda soba pred početak sezone. Pozdrav!















napisano: 2019-02-05 21:34:14

11041
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA VABINIS - Post broj: # 11
idi na dno idi na vrh
autor
klea
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

H V A L A  puno! 

Sada je sve jasno i sve dileme su razjasnjene.

Veliki pozdrav............!!!




11012
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA VABINIS - Post broj: # 12
idi na dno idi na vrh
autor
Slolid
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Postovani,

rezervisali smo trokrevetni apartman-sobu-studio u hotelu-vili Vamvinis. Da li imate neki info o trokrevetnim prostorijama. Reuervisali smo kod vlasnika.

Unapred hvala




Komentari:

sitonija
Kompleks VABINIS sastoji se iz dva bloka, kada se gleda sa magistrale, desni je u zakupu agencija, a levi izdaje vlasnik lično... Sve je isto samo ogledalski, ali leva strana više osunčanija...desna je bolje "ušuškana" što je važno u vrelim danima... Kompleks ima predivnu baštu, puno palmi i zelenila i bazen iza kuće koji je naraspolaganju svim gostima...Pozdrav i uživajte u Sartiju!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

10948
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA VABINIS - Post broj: # 13
idi na dno idi na vrh
autor
JelenaMilos
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Poštovani, 
Da li u Vabinisu imaju peškire u sobama i da li se naplaćuje wi fi. Sutra veče krećemo tamo (preko Astre), hvala unapred! 



Komentari:

sitonija
ne, ne
napisano: 2016-06-11 17:59:13

10927
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA VABINIS - Post broj: # 14
idi na dno idi na vrh
autor
Bajmok
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Dobar dan! Da li mi mozete reci kakav je smestaj 1/4  preko Astre? Kakvo je kupatilo i koliko su sobe čiste? Da li je kuhinja opremljena? Da li bar radi samo kada od radno vreme bazena? Da li je klima uključena u cenu?


Komentari:

sitonija
U pitanju su studija smeštena u prizemlju numerisani sa 1, 2 i 3. Svi su predviđeni za smeštaj do 4 osoba, a studio broj 2 ima jedan krevet na sprat uz standardni francuz. Klima se u ovoj kući doplaćuje, bar je u sklopu bazena i na raspolaganju je gostima. Kuhinje su opremljene osnovnim priborom, a čišćenje i zamena posteljine obavlja se dva puta u toku smene. Kuća sa dvorištem u zelenilu, bazen, parking i lak izlazak na magistralu i dalje su glavni aduti ove kuće.
napisano: 2020-02-19 18:16:04

10552
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA VABINIS - Post broj: # 15
idi na dno idi na vrh
autor
Bajmok
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

I još jedno pitanje. Da li u baru stalno ima zaposlenih? Kolika je opremljenost soba i na kom su nivou čistoće? 



10583
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Smeštaji - Sarti - KUĆA VABINIS - Post broj: # 16
idi na dno idi na vrh
tema: Smeštaji - Sarti - KUĆA VABINIS
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com