Prijava!
Korisnički ID:
Sitonija
tema: Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO
strana 1 od 1
autor
drugarica
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

pozdrav svima :)





Komentari:

mungosava
i tebi draga :-*
napisano: 2012-01-16 18:40:12

11143
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 1
idi na dno idi na vrh
autor
LAKI
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima od Lakija iz Niša.

Meni se uopšte ne sviđa Sitonija.

Izinata njoj ja tamo letujem neprekidno od 2000  god.

Uz Božiju pomoć i junačko zdravlje i oveću  godine u inat njoj da letujem tamo.

Javiću se uskoro sa svojim 12_to godišnjim impresijama i svojim predlozima i mojim otkrićima na toj lepotici.

Pozzzz Laki




11244
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 2
idi na dno idi na vrh
autor
bubica
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Molim Vas da mi neko kaže da li u Toroniju početkom septembra duva vetar? Prošle godine sam bila u Sartiju i to je stvarno previše vetra za moj ukus! Sitonija mi se mnogo dopada pa opet zelim tamo,ali neću tamo ako duva..Sve što sam do sada pročitala je stvorilo još veću konfuziju u mojoj glavi, neko kaže ne duva, neko kaže duva 3 dana, neko kaže duvalo 7 dana.HVALA UNAPRED!!!!


Komentari:

sitonijanadlanu
Intenzitet vetra je naravno nepredvidiva stvar, pogotovo na tako dug rok. Ali ono što je činjenica i provereno u mnogo septembarskih obilazaka Sitonije je da obično ako vetar duva sa istočne strane, ne duva sa zapadne i obrnuto. Osim toga na svega par kilometara od Sartija nalaze se plaže LIMANAKI, TOURKOLIMNIONAS i KLIMATARIA gde je voda najčešće potpuno mirna, dok u Sartiju besne talasi. Slično je i sa Toronijem i plažama LAS BANDIDAS i LIKITHOS na zapadnoj strani. Sitonija ima 125 plaža orjentisanih na sve 4 strane sveta i UVEK se može pronaći ona gde vetra nema. Dakle kada procenite pravac duvanja vetra rešenje postoji u domenu naših mogućnosti. Ostalo je ipak volja prirode na koju se ne može uticati ni u najmanjoj meri.
A evo i primera od 31.08.2008. godine kada je vetar na istočnoj obali besnio ceo dan dok je na zapadnoj situacija bila potpuno mirna.






napisano: 2019-02-05 21:34:14
marija123
za decu je idealna klimatarija tamo nikad nema vetra i sjajna je plaza...
napisano: 2012-06-01 09:29:36
gindzy
juce smo se vratili iz sartija.bilo je prelepo.prvo da se zahvalim "sitoniji"za sve moguce informacije koje sam dobila.vetar koji toliko spominjete duva u sartiju ali tek posle 11 sati pre podne.talasi takodje pocinju intenzivnije posle podne,tako da je nama omiljeno kupanje bilo u jutarnjim casovima,voda mirna vetra nema prelepo.obisli smo nekoliko plaza:kalamitsi,sikiju,orange beach(prepuna i sa nudistima)lepo ali izvikano,platanitsi koja je prelepa i klimatariju koju nismo nasli jer ima previse puteva,i naravno sarti.preporucujem svima,mesto pravo porodicno.prvi put smo u sartiju i divan je.pozdrav svima koji su ovo leto bili u sartiju i onima koji se odluce bas za isti.
napisano: 2012-08-19 22:18:35

11109
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 3
idi na dno idi na vrh
autor
bubica
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

HVALA na odgovoru za vetar.Nikad mi nije palo na pamet da razmisljam o pravcu vetra.



11157
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 4
idi na dno idi na vrh
autor
Сања71
grupa: user
broj postova: 3
reputacija: 1

Здраво пријатељи и љубитељи Ситоније, а велики поздрав и за домаћина Зорана. Да се и ја придружим мада од једног летовања нисам познавалац као многи. Хладни дани остају за нама и полако правимо планове за лето ко како може. Нек да Бог само да Грчка колико толико буде мирна, онима чија деца полажу пријемни много среће, да и нас не захвати неко чудо, па да у миру уживамо у летовању. 


Komentari:

sitonija
Pozdrav Sanja! Tvoje lepe želje sasvim se dobro uklapaju u atmosferu koja vlada među svima nama koji ovo leto priželjkujemo, rekao bih možda kao nikada pre. U svakom slučaju sve smo bliži danima kada će se Sitonija ponovo uživati, a uz sva dostupna saznanja o ovoj sjajnoj destinaciji siguran sam da će se broj njenih poznavalaca značajno povećati. Tebi želim dobrodošlicu uz veliki pozdrav za deo naše lepe zemlje gde je ova zima pokazala svu svoju ćud. Sve najbolje!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11159
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 5
idi na dno idi na vrh
autor
vesna1309
grupa: user
broj postova: 7
reputacija: 1


11182
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 6
idi na dno idi na vrh
autor
buvix
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

 Molim Vas da mi neko da savet oko izbora mesta za letovanje na Sitoniji jer su mi rekli da ono sto ja trazim moze samo na Sitoniji da se nadje. Ja trazim  plazu koja ima i prirodni hlad. Ako sam dobro videla to je Lagomandra, ali ima li jos neka? Ima li plaza sa prirodnim hladom u Neos Marmarasu ili Metamorfozisu? Na vise mesta sam procitala da se u ovim mestima "prirodni hlad prostire u pozadini plaze" ali ne mogu da zakljucim sta to tacno znaci: setaliste je u zoni hlada npr... ili je prirodan hlad deo plaze? Kad gledam slike i video iz Metamorfozisa izgleda mi kao da hlad pokriva strminu iznad plaze a da su na samoj plazi samo suncobrani. 
 Ne idemo kolima, tako da ono sto bi nam trebalo je neko mesto koje ima takvu plazu pa da ne moram da idem kolima do nje. Znam da je steta ici na Sitoniju bez kola i ne obici bar deo predivnih plaza ali sta da se radi... nama sad treba takav odmor: smestaj da nije predaleko od plaze i plaza sa prirodnim hladom, a sve ostalo je manje bitno. 
 Hvala unapred!



Komentari:

sitonijanadlanu
Plaže sa prirodnim hladom na Sitoniji su: LAGONISI, KARIDI, BANANA, ARMENISTIS, PLATANITSI, THALATTA, DESTENIKA, LAS BANDIDAS, POSEIDON, ARETI, PANOS, AG.KYRIAKI, plažice kompleksa PORTO CARRAS, LAGOMANDRA, SPATIES, AGIOS IOANNIS, a dosta je i plaža s šumom u zaleđu plaže ili njenom stenovitom okruženju. S obzirom da ne idete kolima izbor vam je dosta sužen tako da uz LAGOMANDRU, THALATTU i KARIDI teško da bi vam ostalo odgovaralo s obzirom da bi tada imali problem sa snabdevanjem i sadržajima koji bi vam u tom slučaju bili uskraćeni.

Å to se tiče NEOS MARMARASA pogledajte link NEOS MARMARAS sa opisom najsevernijeg dela mesta gde hlada imate koliko želite odnsono linkove MEATMORFOZIS i METAMORFOZIS MESTO sa slikama i opisom dela obale severno od mesta odnosno samog mesta METAMORFOZIS.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11124
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 7
idi na dno idi na vrh
autor
joanna
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima! Za otprilike mesec dana prvi put krecemo za Sitoniju! Jako smo uzbuđeni! Sve pohvale za Vas! Imam i pitanje, da li je neko bio u Kuci Babis? Tamo ćemo biti smešteni. Ako je bio neka napiše koju reč. Hvala!


Komentari:

sitonijanadlanu
Siguran sam da će Sitonija ispuniti vaša očekivanja, a bude li trebala bilo kakva dodatna informacija stojimo vam na rasolaganju.
Kuća BABIS nalazi se u Novom Sartiju u ulici koja na plažu izlazi u nivou kuće KATERINA, tri kuće dalje od ARISTOTELISA. U blizini kuće imate pekaru i minimarket i dovoljno mesta za parkiranje u mirnoj ulici u kojoj se BABIS nalazi. Pozdrav, srećan put i vidimo se u Sartiju!
napisano: 2019-02-05 21:34:14
marija123
ej i mi smo u babisu ali od 13.06.....a sarti je prelep...odusevices se....
napisano: 2012-06-01 09:28:29

11155
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 8
idi na dno idi na vrh
autor
Jocko
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Zdravo svima!!!

Mi planiramo odmor u septembru sa detetom od 1.5 god. Na kraju smo se odlucili sa Nikiti jer u Vurvuru nije bilo slobodnih mesta. Termin od 11.09. je mnogo povoljniji nego termin od 30.08 pa je moje pitanje da li je neka velika razlika u vremenu? Odnosno kakvo je vreme u drugoj polovini septembra?

Hvala unapred na odgovorima!!

Zabrinuta mama :))



Komentari:

sitonija
Vreme u septembru može biti i pravo letnje, jedino što su dani primetno kraći. Mislim da vam je u septembru (druga polovina) Nikiti bolji izbor od Vourvouroua zbog sadržajnosti.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11093
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 9
idi na dno idi na vrh
autor
Flame
grupa: user
broj postova: 13
reputacija: 1

Da li neko zna, koja je cena noćenja u hotelu "Romantique" u Makedoniji?


Komentari:

sitonija
Noćenje sa doručkom za tri osobe 70 evra.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
Flame
Hvala.
napisano: 2012-07-12 07:04:10

11177
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 10
idi na dno idi na vrh
autor
JOCKO
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Pozdrav!!
Citala sam na drugim forumima o kradjama u Nikitiju i bas sam se zabrinula! Da li je neko cuo nesto o tome?



Komentari:

sitonija
Nažalost neki forumi postaju mesta gde se nezadovoljstvo gostiju, bilo ono opravdano ili ne, iskazuje preuveličavanjem problematike. Zaista je tužno čitati takve reči pogotovo ukoliko ste bili svedok ili čak učesnik situacije koja se opisuje. Celo leto gledao sam u Sartiju scene koje pokazuju koliko su neke ljudske vrline potisnute netolerancijom, nevaspitanjem i bezobraznim ponašanjem. Tužno ali istinito, kao i sve ostale loše stvari koje dolaze u ova loša vremena. Pa i krađe koje se pojavljuju i po Grčkoj. Nažalost prošlo je vreme "potpune" sigurnosti pa je potrebno malo više obratiti pažnju na rekao bih normalno ponašanje kakvo siguran sam imate i kod kuće. Dakle zajklkjučana vrata i držanje vrednosti u sefu ili na sigurnom mestu drastično će smanjiti mogućnost da nešto krene po zlu. Sve u svemu ništa posebno i siguran sam da nekoliko sporadičnih nemilih događaja neće promeniti sliku ovog leta u kojem su na desetine hiljada gostiju iz Srbije sa Sitonije poneli pozitivne utiske. Ne bih ovom prilikom o onima koji su sa sobom poneli posteljinu iz soba ili čak baterije iz daljinskih upravljača.
napisano: 2019-02-05 21:34:14
JOCKO
Hvala puno na odgovoru. Iskreno ni ne zelim da razmisljam o takvim stvarima (ali tako kada procitam....) i nadam se da ce nas prvi odlazak sa bebom na more proci u najboljem mogucem redu!! Sve pohvale za sajt!!
napisano: 2012-08-19 12:48:42

11183
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 11
idi na dno idi na vrh
autor
Mišica
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

VELIKI POZDRAV SVIM FORUMAÅ IMA - ZALJUBLJENICIMA U SITONIJU!!!

Pre šest dana sam se vratila sa Naše Sitonije i još uvek preživljavam krizu prelaska iz RAJA u REALNOST... 

Tražim spas u pričaonici, u društvu istomišljenika.

Naravno, utisaka je puno i želim da ih podelim sa vama...
crticu po crticu...

Počeću sa velikom molbom, apelom, kako god da nazovemo to -  SVIM LJUDIMA koji su boravili na Sitoniji ovog leta - Pišite o vašim utiscima, o svemu lepom i zanimljivom što ste doživeli! Prenesite to forumašima i svim zainteresovanim ljudima. Pišite što više. Ne dozvolimo da negativni utisci i loša iskustva nadglasaju ona dobra kojih je, svi ćemo se složiti, mnogo više. Ne potcenjujem, neka mi ne zamere ljudi koji su imali neka loša iskustva, znam da se i to dešavalo. Samo mislim da treba gledati lepšu stranu u svemu a Sitonija je ima u izobilju...... Ko je tako gledao, nauživao se i kući vratio sa željom da 2013. nastavi istraživanje niske od 125 bisernih plaža Sitonije!!!



Komentari:

sitonija
Pozdrav za Mišicu uz dobrodošlicu na forum na kojem pričamo o Sitoniji otvoreno i o svemu. Moj boravak na Sitoniji od više od 4 meseca potvrđuje ono što pišeš, a to je da uz mnogo brojnije lepe impresije postoje i one negativne nastale uglavnom kao posledica ljudskih propusta, nedovoljne ili pogrešne informisanosti. Naš forum u Sitoniji pravo je mesto da sve argumente iznesemo i na jednom mestu pronađemo informacije koji će svima biti od koristi u planiranju i realizaciji letovanja. Raduje me što je Mišica načela na Sitoniji niz od 125 izuzetnih plaža koje predstavljaju najjače argumente ove destinacije. Uz izuzetne prirodne potencijale i kristalno čisto more Sitonija predstavlja odličan izbor za pristalice aktivnog pristupa letovanju i svima koji vole obilaske i istraživanja.

Å to se tiče krize povratka , ne brini to je sasvim normalno, a mi ostali učinićemo sve da ti pomognemo da kroz priče na raznim temama foruma skratiš dane do neke sledeće Sitonije i prilike da se lepe impresije još više umnože.

Veliki pozdrav Mišici sa Sitonije iz Sartija!
napisano: 2019-02-05 21:34:14
gindzy
ja sam sa porodicom letovala u sartiju od 8.avgusta,proveli smo se super.sve pohvale za forum i komentare.sitonija je predivna.ako bog da,sledece leto ponovo.prvi put smo isli i neznam kako da opisem recima sve sto smo videli i obisli.PREDIVNO.....................pozdrav svima.........
napisano: 2012-08-27 20:48:07
Flame
Više od 4 meseca, sitonija kako ti zavidim! :)
napisano: 2019-02-05 21:34:14
sitonija
Da, ali uživati u Sitoniji i raditi na Sitoniji su dva potpuno različita doživljaja. Međutim iskustvo koje sam stekao uz mnoge odgovore koje sam dobio zasita nemaju cenu, a uz to biće to i lepa osnova za naša druženja na forumu tokom zime kada ću pokušati da Sitoniju i sve oko nje sagledamo iz svih uglova i zaokružimo priču o ovoj izuzuzetnoj destinaciji koja postaje nešto što do sada nije bila. Srećom njene mogućnosti su ipak veće od svih loših stvari kojih sam se nagledao za svo ovo vreme. Zato vas zajedno sa Mišicom pozivam da odbranimo Sitoniju i sačuvamo je od trendova koji je udaljavaju od njenog najboljeg izdanja. Još uvek verujem da šansa postoji, a tu je i plan koji ću po povratku u Srbiju izložiti svima vama u nadi da će mi se pravi zaljubljenici u Sitoniju pridružiti. U svim lepim trenucima mislim na sve vas, pozdrav iz Sartija!
napisano: 2019-02-05 21:34:14
Flame
Pridružujem se! Nadam se da mi te loše stvari, kojih očigledni ove godine ima više nego obično, jer si ih pomenuo u nekoliko zadnjih postova, (a na to nismo navikli), neće pokvariti dugo očekivano uživanje i nadam se da ćemo se videti u septembru u Sartiju, red je da zahvalimo čoveku, koji je mojoj porodici olakšao istraživanje prelepe Sitonije :). Veliki pozdrav.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11147
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 12
idi na dno idi na vrh
autor
JOCKO
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Pozdrav svima!!

Da li ima nekog da je trenutno u Nikitiju? Da malo prenese utiske. Kakvo je vreme?




11115
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 13
idi na dno idi na vrh
autor
JOCKO
grupa: user
broj postova: 4
reputacija: 1

Mi stigosmo konacno!! Put odlican, emisija sat u kratkim crtama i  bez problema, na granici zadrzavanje koliko je potrebno da se pregleda pasos!

Porto Nikiti kao na slikama u prospektu agencije, jako lep smestaj, pre svega nov!

More cisto i toplo, preeellleeepppooo.

Nikiti iznenadjujuce lepo mesto.

Jos samo moj Jocko da se oslobodi i udje u vodu, mnogo se plasi :(

Nadamo se lepom vremenu i dobrom provodu!!




11182
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 14
idi na dno idi na vrh
autor
ice-b
grupa: user
broj postova: 7
reputacija: 1

SRETNI PRAZNICI SVIMA!!!
Napokon je vreme za nove avanture na Sitoniji i pronaci kvalitetan smestaj.Treba mi pomoc oko izbora za ovu godinu.Prosle smo bili u Sarti-u vila Aristea privatan smestaj i bilo FENOMENALNO!Zato trazim vasu pomoc u izboru za ovu godinu moze i preko agencije a moze i privatan smestaj.Ako imate predloge pisite,unapred zahvalan na odgovorima.
P.S:Veliki pozz za Zorana iz Astre koji nam je bio na usluzi iako nismo isli preko agencije...



Komentari:

sitonijanadlanu
Uopšte ne sumnjam da će sledeće leto na Sitoniji opet biti mogućnost za nove avanture, zadovoljstva, iskustva i inspiracije. A što se tiče smeštaja ko zna šta hoće to će i pronaći.

Veliki pozdrav za drage komšije iz ARISTE-e koji su uz PIGASOS (SOTIRIA) i PARIS (FOTIS) najbliži stalnom mestu boravka vodiča ASTRE u kući ALEKSANDROS. Ja lično navijam da ponovite SARTI i da se opet vidimo u mestu odakle se Sitonija doživljava najbolje!
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11150
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 15
idi na dno idi na vrh
autor
ice-b
grupa: user
broj postova: 7
reputacija: 1

Konkretno me zanima smestaj u Nikiti-u i Vourvuru-u.I preko agencije i privatan smestaj.Ako imate zanimljiv smestaj za 4 osobe (sin 16,cerka13 god) nisu zahtevni,javite mi.
Hvala unapred.....



Komentari:

sitonija
Vourvourou: TOP STUDIOS ili STUDIOS IOANNA (direktno), Nikiti: PORTO NIKITI (ASTRA TRAVEL). Smeštaji proverenog kvaliteta u ovim mestima.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11197
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 16
idi na dno idi na vrh
autor
marijana
grupa: user
broj postova: 2
reputacija: 1

Molim vas ,da li neko moze da mi da savet oko izbora mesta na Sitoniji. Idem sa deckom i jos jednim parom, kolima, na bum. Interesuje nas gde ima nocnog zivota,diskoteka,barova...i da li ih uopste ima ? 
Hvala unapred.




11142
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 17
idi na dno idi na vrh
autor
laki05
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima,

mi idemo u avgustu za Sarti, posto idemo u sopstvenom prevozu,planiramo da obidjemo puno toga.
 Interesuju nas informacije o nudistickim plazama na Sitoniji, i koje bi trebalo obavezno obici.

Unapred hvala



Komentari:

sitonija
Prave nudističke plaže na Sitoniji su plaža nadomak Sartija, sledeća uvala posle plaže PLATANIA i plaža KALAMITSI NUDIST BAY. Ali u ovu svrhu koriste se i plaže AHLADA, poslednjih par uvala plaže KAVOUROTRIPES, DUKINA PLAŽA, GRIAVAS, KRIARITSI, sve one nalaze se na istočnoj obali.

Na drugoj strani vrlo su upotrebljive u tom smislu plaže na potezu ARETES-AZAPIKO kao i neke uvalice niza od 17 plaža kompleksa PORTO CARRAS. Nažalost masovni turizam promenio je sliku nekadašnje Sitonije kada je broj plaža na kojima se sunce, vetar i more konzumiraju u najizvornijem obliku buio mnogo veći. Druga otežavajuća okolnost je što idete u špicu sezone kada je broj "normalaca" dosta veći. U septembru je dosta drugačije kao i u maju, tako je npr, juče na AHLADI odnos bio 6/2 u korist onih koji uživaju na prirodniji način. Podatke kao i GPS koordinate svih pomenutih plaža možete pronaći na linku

PLAŽE SITONIJE
napisano: 2019-02-05 21:34:14
laki05
Hvala na iscrpnim informacijama. Veliki pozdrav
napisano: 2014-05-14 18:14:03

11116
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 18
idi na dno idi na vrh
autor
Aleksa
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima na forumu Svidja mi se kako ovo sve funkcionise, lepo pregledno, odlicnih informacija sto o smestaju, hrani, plazama, sve u svemu zbog ovog foruma je pao izbor na sitoniju za ovo leto. Devojka i ja smo odlucili da idemo u Sarti termin od 21.9 do 3.10 i sada cekamo samo da nam jave iz nekolilo agencija sta je trenutno slobodno sa rezervisemo, gomila studija je vec zauzeta... Sopstvenim prevozom dolazimo i planiramo da vas izvestavamo o stanju na putu, ceni naftnij derivata, stanju na granicnim prelazima i slicno. U sustini nismo fixno vezani za mesto u kom cemo bukvalno spavati, planiramo da obidjemo za tih 12 dana barem 12 plaza. Problem je u tome sto ne mogu da se odlucim koje da svrstam u top 12. Na slikama na forumu sve izgledaju nestvarno. Interesuje me da li na tim plazama sme da se pravi rostilj? Sem onih oko Porto Carasa... Sta bi jos valjalo posetiti? vidim da ima i onaj vidikovac iznad Kalamicija. Izvinjavam se ako sam vas udavio, pisite sve sto znate i nadam se da ce nas vreme posluziti. Preko telefona nisam mogao da postujem novi post, pa je ispalo ovako, izvinjavam se.


Komentari:

sitonija
Kada se napravi dobar plan boravak na Sitoniji postaje jako prijatno iskustvo, u to su se uverili mnogi koji se ovoj destinaciji ponovo vraćaju. Priroda i plaže Sitonije ono su što teško bilo koga ostavljaju ravnodušnim, a izbor TOP 12 težak čak i za one najbolje poznavaoce ovog poluostrva. Sam doživljaj plaže dosta varira u zavisnosti od trenutka kada se na njoj nađete, pa po pravilu većinu plaža treba obavezno ponoviti. Opise plaža Sitonije imate na linku PLAŽE SITONIJE a na dnu liste plaža nalazi se izbor TOP 8 plaža u sezonama 2012 i 2013. Verujem da će se sve ove plaže pojaviti i na vašoj listi TOP 12. Svakako pogledajte i stranicu sajta ATRAKCIJE NA SITONIJI I OKRUŽENJU gde ćete sigurno naći još predloga za vaš intiner. Sve najbolje pa se vidimo na Sitoniji, a ukoliko bilo šta dodatno zatreba ovo mesto vam je na raspolaganju.
napisano: 2019-02-05 21:34:14

11223
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 19
idi na dno idi na vrh
autor
ivanapana
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

Pozdrav svima! ovih dana čitam o Sitoniji i jako mi se dopada. Išla bih sa suprugom i sinom krajem maja, početak juna. Sin je beba koja će tada imati 6 meseci, pa me intresuje koje mesto je pogodno za letovanje sa tako malom bebom? Meni se jako dopada Sarti, ali vidim da mnogi pišu o nekom vetru koji tamo često duva :( Da li je to baš tako da nije pogodno za bebu? Znam da može da se ide i na druge plaže, ali ne pitam samo zbog plaže, nego i za šetnje i uopšte za celodnevno funkcionisanje. Ako ne Sarti, gde onda? Hvala puno unapred, svaki savet je dobrodošao! 


Komentari:

sitonija
Sadržajna mesta na Sitoniji su Sarti, Neos Marmaras i Nikiti, svako mesto ima i prednosti i mana pa sad sve zavisi koji su vama kriterijumi bitniji.
napisano: 2019-02-05 21:34:13

11109
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 20
idi na dno idi na vrh
autor
nidzo
grupa: user
broj postova: 1
reputacija: 1

pozdrav interesuje me da li je neko boravio u maro haus i kakvi su utisci...



11022
Post napisan: 2019-02-05 21:37:03
Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO - Post broj: # 21
idi na dno idi na vrh
tema: Opšta diskusija - Pričaonica - O SVEMU PO MALO
Sitonija idi na index tema
strana 1 od 1

Broj korisnika foruma: članovi: 1456
administratori foruma: sitonijanadlanu thalassa


copyright by sitonijanadlanu/forum 2012-2024 / powered by sitonijanadlanu.com